نهادهای حمایتی خوشه

  • 1402/03/06
  • 112

شرکت شهرک‌های صنعتی استان

دپارتمان صنایع کوچک در شرکت شهرک‌های صنعتی استان بعنوان متولی اصلی پروژه توسعه خوشه‌ای در استان، مسئولیت شناسایی و امکان‌سنجی انواع خوشه‌های صنعتی و اجرای پروژه توسعه خوشه‌ای را عهده دار است و در تشکیل شورای راهبردی و اجرای برنامه‌های عمل و حمایت مادی و معنوی از مفاد برنامه‌ها تا دستیابی به نتیجه، سهم بسزایی دارد.

 

مدیریت شیلات استان

مدیریت شیلات و امور آبزیان استان زیرمجموعه سازمان جهاد کشاورزی استان، وظیفه برنامه‌ریزی و نظارت برای حفاظت و بهره‌برداری پایدار و مسئولانه از منابع و ذخایر آبزی در استان، توسعه و مدیریت زیرساخت‌های آبزی‌پروری، ارتقاء بهره‌وری منابع و عوامل تولید و بهبود کیفیت و فرآوری و عرضه آبزیان در تامین امنیت غذایی را عهده‌دار است.

 

اتحادیه ماهیان سردآبی استان

اتحادیه ماهیان سردآبی استان هماهنگ با اتحادیه مرکزی تعاونی کشاورزی ماهیان سردآبی کشور، وظیفه حمایت از اعضا را در یک تعامل متقابل، در راستای افزایش تولید و صادرات ماهیان سردآبی استان و همچنین افزایش اشتغال و رونق آبزی‌پروران و صاحبان صنایع شیلاتی عهده‌دار است.

 

اداره کل دامپزشکی استان

اداره کل دامپزشکی استان بمنظور حصول اطمینان از رعایت بهداشت و تامین سلامت محصولات در صنایع آبزی‌پروری، مجموعه قوانین و الزامات را سیاست‌گذاری، جاری‌سازی و نظارت می‌نماید.

فرادانه

فرادانه

فرادانه حامی خوشه ماهیان سردابی

شرکت فرادانه توسط گروهی از آبزی پروران در سال 1383 پس از اخذ مجوزهای قانونی، در شهرک صنعتی شهرکرد تاسیس گردید و در سال 1387 با بهره گیری از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته و نیز تخصص و دانش و متخصصین صنعت تولید خوراک دام، طیور و آبزیان موفق به بهره برداری از خطوط تولید پلت و اکسترود شد. پس از چندین سال تلاش مستمر و کسب موفقیت های پی در پی، شرکت موفق به تولید محصولاتی متنوع و با کیفیت شد که نتیجه آن بدس

شرکت شهرک ها

شرکت شهرک ها

اولین حامی خوشه ماهیان سردابی

شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه این خوشه در راستای تقویت تولید خوراک آبزیان و پرورش ماهی، ضمن ارتقای بازدهی تولید، زمینه را برای تسهیل بازار فروش و خرید مواد اولیه صنعت پرورش ماهیان سردابی فراهم می‌کند.

نظرات کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب درج نشده است

کاملا ارگانیک
رعایت تمامی اصول بهداشتی و استاندارد
نظارت بر تمامی مراحل پرورش
تغذیه سالم و ارگانیک